BERGAM NIE JE LEN ĎALŠÍ E-SHOP...

Sme tu na to, aby sme ti pomohli vybrať funkčné oblečenie pre teba i deti na mieru! Osobný prístup pre nás nie je len prázdna fráza, ale záruka tvojej spokojnosti. 

Sami sme hľadali funkčné oblečenie za dostupné ceny

K založeniu značky Bergam nás priviedla túžba byť s deťmi v prírode za každého počasia. Tráviť ako rodina čas aktívne, športovať a hrať sa, aj keď práve nesvieti slniečko, to je náš smer. 

Naším úmyslom je robiť merino oblečenie dostupnejšie. Chceme, aby ste aj tie s deťmi spoznali to kúzlo, ktoré merino prináša. Preto u nás nájdeš merino oblečenie najrôznejších značiek a cenových kategórií.

Prečo nás merino vlna tak očarila?

  • Do merino vlny si môžeš seba aj deti obliecť od hlavy až po päty, každý deň. </b >
  • Merino využiješ v chladnej zime aj v horúcom lete. Termoregulačné vlastnosti merina sú jednoducho dokonalé.
  • Aj keď sa merino namočí alebo prepotí, nechladí. To všetko vďaka vysokej schopnosti absorpcie vlhkosti. Merino vlna dokáže pojať až tretinu svojej váhy bez toho, aby na dotyk bola mokrá. 
  • Merino skvele odoláva zápachu, prepotené nezapácha ani po dlhom nosení. 
  • Údržba merino oblečenia< /em> je naozaj jednoduchá.
  • Je to prírodný a obnoviteľný materiál. Každý rok ovečkám vyrastie jemný a chundelatý kožúšok. 
  • Je hypoalergénny, preto merino ocenia všetci s citlivou a ekzematickou pokožkou.
  • Chráni pred UV žiarením lepšie, než bežné bavlnené odevy.< /span>

Pozor, merinom to u nás nekončí, ale ešte len začína

Na Bergam nájdeš oblečenie, ktoré sa hodí pre perfektné každodenné dobrodružstvo. Ponúkame všetko od príjemných fleecových mikín, cez nepremokavé bundy, nohavice, plavky a detskú obuv.
Uvedomujeme si, že inú prírodu nemáme a chceme ju zachovať aj pre naše deti. Preto obmedzujeme množstvo plastov ako v dodávkach od našich partnerov, tak pri skladovaní. 
Myslíme aj na tých, ktorí to nemajú v živote jednoduché. Každý rok prispievame jedným percentom zo zisku organizáciám, ktoré pomáhajú potrebným.

Kto som ja – tá žena za Bergam?

Som mama a nie je mi jedno, čo tu pre svoje deti zanechám. Chcem, aby aj tvoje deti mali možnosť žiť zdravý a kvalitný život. Chcem deťom odovzdávať lásku k prírode ak pohybu vonku. A to za každého počasia. 

Keď sa mi  narodil syn, bola som otrávená z tej záplavy vzorov žabičiek, veľrýb a jednorožcov, ktoré na mňa z detského funkčného oblečenia všade kričali, a tak som hľadala inú cestu. S merino vlnou a ďalšími materiálmi som nazbierala veľa skúseností a tie teraz rada odovzdám aj tebe.
Som nadšená z každej mamičky, ktorá pre svoje bábätko už vyskúšala našu merino vlnu. /span> a vďaka tomu vie, že je o ten jej malý zázrak postarané. Dostávam neskutočne krásne spätné väzby od mamičiek detí s atopickým ekzémom, pretože vďaka merino vlne je citlivá detská pokožka v bezpečí.

Bergam je tu pre teba

Bergam vznikol pre všetkých aktívnych rodičov a starých rodičov, ako si ty. Proste pre všetkých, ktorí chcú tráviť čas vonku s deťmi aktívne. A byť pri tom v suchu a pohode. Či už je to prechádzka v parku, v meste alebo na horách. 

Si pripravený/á vybrať si kvalitnú výbavu pre deti, s ktorou ťa už žiadne počasie neprekvapí? Perfektné! Poďme sa do toho spoločne pustiť.

Nevieš, ktorý kúsok je pre teba a tvoje deti to pravé? Neváhaj sa mi ozvať na e-mail sylvie@bergam.sk.

S láskou za celý tím Bergam
Sylvie

Spolupracujeme so značkami, ktoré to cítia rovnako

Značka Bergam v sebe spája najvyššie nároky na funkčnosťdizajn so zreteľom na životné prostredie. Všetky oblečenie a doplnky, ktoré pre vás vyberáme, spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Oblečenie pochádza od výrobcov s dlhou tradíciou, z ktorých niektorí si ju odovzdávajú z generácie na generáciu.

Toto pravidlo potvrdzuje značka Safa, ktorá je dobre vedená rodinná firma s osobným nasadením a službami už od roku 1931. Sme hrdým výhradným distribútorom tejto značky pre Českú a Slovenskú republiku. Značka Safa je už niekoľko generácií synonymom kvalitných ponožiek a merino oblečenia pre celú rodinu, a to vďaka dlhoročným skúsenostiam, odborným znalostiam, prísnym požiadavkám na zaistenie kvality a neustálemu vývoju produktov. 

Ďalej len na našich stránkach môžeš nájsť oblečenie od švédskej značky EXANI a Geggamoja, Sweet Cheeks merino z Nového Zélandu. Jednoducho vyberáme pre tvoje deti to najlepšie z celého sveta.